Perşembe , Aralık 5 2019
Anasayfa / Aşk & İlişkiler / Erkekler / Erkekler kadınları ne kadar sever?
Erkekler kadınları ne kadar sever

Erkekler kadınları ne kadar sever?

Önemli bir konu olan sevgi hakkında bugün biraz konuşmuş olucaz. Erkekler kadınları sever mi yoksa sadece birlikte olmak için rol mü yaparlar. Gerçekten seven erkekler ne hisseder. Bunları hiç düşündünüz mü? Aslında bakarsanız konu başlıklarında bunları incelemek çok daha doğru ve etkili cevaplar getirecektir.

Erkekler kadınları sever mi? Yoksa Sadece birlikte olma çabası içerisinde midir?

Bir erkek dünyaya ilk geldiğinde zaten bir sevgilisi ve onu karşılıksız seven bir kadın vardır. Bu kadın annesidir. Erkekler anne şefkatiyle doğar, büyürler. Erkekler gerçekten sevdikleri kadını bulduklarında bunu hisseder ve iyi ve kötü yönlerini gerçekten kafasında ayırt etmeye başlar. İlerideki yaşamları hakkında konuşmaya başladıklarında kendi hayatındaki kesitleri bir yerlere oturtmak isterler. Bir erkek gerçekten bir kadın tarafından sevilmek ve şefkat görmek ister.

Tarihe baktığımızda çoğu şarkının ve çoğu şiirin erkekler tarafından yazıldığını görürüz. Burada tabi ki kadınlara bir söz söylemiyoruz fakat genel olarak konuştuğumuzda bu böyledir. Bu durumu aslında şu şekilde yorumladığımızda erkeklerin sevgisini bir nevi anlamış oluyoruz. Erkekler kadınları gerçekten sevmek isterler, bağlanmak, kadını tarafından anılmak, onunla vakit geçirmek, onunla duygularını paylaşmak gibi birçok insanı değerlerini kadınları ile yapmak isterler. Yani bakıldığında 2 hayatı birleştirmek ve devam ettirmek isterler. Aslında içgüdüsel baktığımızda erkeklerin kadınları gerçekten sevdiğini anlamak çok zorda değil.

ilişkide şefkat

Peki erkekler kadınlardan ne bekler? Gerçekten seven erkek ne hisseder?

Paylaşmak mı? Aslında bakıldığında kıskanmak diyebiliriz. Erkekler, kadınlarını kıskanır. Çünkü gerçekten sevmek isteyen bir erkek kendisine sevgili aramaz veya illa biri olsun diye hayatına birisini alıp oyun oynamaz. “Sevdiğim olsun” der. Her gün görmek değil aslında bir kadının gerçekten ona ait olmasını hissetmek ister. Elini tutmak, onu öpmek, sarılmak, romantik geceler düşünmez gerçekten seven bir erkek. Bunlar yerine gelecek düşünür, onun muhabbetini düşünür, heyecanlı heyecanlı bişeyler anlatması gelir aklına, bir erkek gerçekten yaşamak ister kadını için, kötü alışkanlıklarını bırakır mesela, sağlığına dikkat etmeye başlar, kadınını anlamak ister her konuda, ona yardımcı olmak, onun yanında olmak en büyük sebepleri arasındadır.

Erkek gerçekten aslında bakıldığında sevdiğinde çok güzel sever. Fakat erkekler sanıldığı kadar sizce cesaretli midir? Bunu kadınların kendilerine sorması lazım. Belki sizlerden bir şey bekliyorlardır? Hani derler ya “Seviyorsan git konuş” gerçekten sevdiğiniz insana gidip “Senden hoşlanıyorum” dediğinizde ne kaybedeceksiniz bir düşünün?

Aile olmak, kadını ile gelecek düşünmek, yuva kurmak, çocuk düşünmek, bayramda ilk kime gidicez tartışmaları yapmak.. Bütün örnekleri çoğaltın, gerçek ve güzel olan ne varsa erkekler bunları hayatında yapmak ister. Bunu tek bir kadınla yapmak ister. Kadını ile. Güzel bir ömür ister bir erkek.

Peki az da olsa bahsettiğimiz bu yazımızda dönüp bir sormak lazım.
“Gerçekten erkeğimizi seviyor muyuz?”
“Ne kadar seviyoruz?”
“Ne istiyoruz?”

Yazar : ozkadin

Moda, stil, takı / aksesuar, vucüt bakımı, güzellik, saç bakımı, cinsellik, kadınlar, erkekler, ilişkiler ve kadının sözünün geçtiği her konu ozkadin ' da

Mutlaka Okumalısın

Erkeklerin mutlu ilişki sırları

Erkeklerin mutlu ilişki sırları ! Erkekler ilişkide ne bekler ?

Hepimiz tam birbirlerini bulmuş diyebileceğimiz çiftler tanıyoruzdur. Onlar karşılıklı saygı ve sevgi besleyen ruh eşleridir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir