Cuma , Aralık 6 2019
Anasayfa / Aşk & İlişkiler / Erkekler / Erkeklerin mutlu ilişki sırları ! Erkekler ilişkide ne bekler ?
Erkeklerin mutlu ilişki sırları

Erkeklerin mutlu ilişki sırları ! Erkekler ilişkide ne bekler ?

Hepimiz tam birbirlerini bulmuş diyebileceğimiz çiftler tanıyoruzdur. Onlar karşılıklı saygı ve sevgi besleyen ruh eşleridir. Aralarındaki sevgi şarap gibidir: zamanla güçlenir, duygunun yeni aşamaları açılır. Bu içeriğimizde erkeklerin mutlu ilişki sırları üzerine konuşacağız. Erkekler mutlu ilişkileri nasıl başarıyorlar, bu ilişkinin temelleri nasıl atılıyor ve bu ilişkide ne gibi fedakârlıklar yapıyorlar bunlara değineceğiz.

Erkeklerin mutlu ilişki için anahtarlarını maddeler halinde sıralayalım.

Samimi olmak, kendi olmak.

Biz her zaman daha iyi görünmek isteriz. Yaptığımız hoş olmayan hikayeleri ve hataları gizleriz. Mükemmel olmaya çalışmak olumsuzlukları beraberinde getirir. Her zaman kendi kişiliğini benimsemek avantajlıdır. Birçok erkek maskelerde yaşar anca mutlu ilişkiyi yakalamış erkekler her zaman samimidir ve kendi benliğiyle var olmuşlardır. Yapmacık olmak dürüst ve uzun bir ilişkiyi engeller.

Samimi olmak çok önemlidir. Mutlu erkekler duygularını partnerlerine göstermekten kaçınmazlar. Hiç kimse düşüncelerini okuyamaz ve bir problemi çözmenin ilk adımı bunun hakkında konuşmaktır. Konuşmaktan çekinmezler ve problem çözümünde iletişim kurmaya elverişli olurlar.

Olumlu olmak.

Neşeli insanlar mutluluk ve iyi enerjiler yayıyorlar. İnsanlar her zaman böyle insanlarla birlikte olmak istiyor. Mutlu ilişkiye sahip erkekler hayata her zaman olumlu bakmayı başarmış olan insanlardır.

Dikkatli ve destekleyici davranmak.

Hepimiz ruh halimizi ve benlik saygısını etkileyen bazı hatalar yapıyoruz. Bu anlamda başarılı ilişkiye sahip erkekler eşlerine veya sevgililerine daha destekleyici davranırlar. Bu da karşısındaki insanı daha hoşnut eder ve bağlılık duygularını arttırır. Doğal olarak böyle bir partnerden kimse ayrılmak istemeyecektir.

erkekler ilişkide ne düşünürDuygusallık.

Eşinize sizin için yaptığı her şeye hayran olduğunuzu hatırlatmak çok önemlidir. Küçük hareketler için bile teşekkür etmek önemlidir mutlu bir ilişkide. Duygusallık mutlu ilişkilerde çok önemlidir. Küçük sürprizler yapmak, çiçek ile karşılamak veya eşler adına sanat eseri ortaya koymak… Bütün bunların hepsi karşıdaki insanı inanılmaz derecede etkiler.

Saygı. (Kişiselliğe saygı)

Bir insan sevdiğiyle 24 saat birlikte olamaz onun da kendine ait bazı zamanları olacaktır. Mutlu ilişkinin bir diğer sırrı da bu zamanlarda saygılı olmaktan geçiyor. Aşırı ilgi göstermek veya aşırı ilgi beklemek her zaman ilişkiyi yoracaktır. Erkekler özellikle kendi kişisel tercihlerine saygı gösteren sevgilileri kesinlikle bırakmazlar. Onlar için savaşabilirler.

Kıskançlığın olmaması.

Kıskanmamaya çalışmak gerekir, bu ilişkiyi daha sağlıklı tutar. Eğer kıskançlığa karşı mücadele edilmez ise terk edilme korkusu, kompleksler ve güven eksikliği ile karşı karşıya kalınır. Mutlu ilişkiye ulaşmış olan erkekler partnerlerini bu konuda işkence etmekten her zaman çekinirler.

Olduğu gibi kabullenmek.

Bu aslında saygı kategorisine giriyor. Partnerinizi değiştirmeye çalışmamak, onların özelliklerini ve alışkanlıklarını kabul etmek çok önemlidir çünkü bir insanı benzersiz kılan şey onlardır. Kötü alışkanlıklar var ise iletişim kurarak ve mücadele ederek çözüme kavuşturmak mümkündür.

Mutlu ilişkiyi yakalamış olan erkekler hiçbir zaman hatalarını, kusurlarını veya eksikliklerini karşı tarafa yansıtmazlar. Zaten bütün bunların sonucu olarak “mutluluk” kendi kendiliğinden o ilişkiye gelmektedir.

kadın ve erkek ilişkisiGüzel anılar oluşturmak.

Geziler, dans dersleri, dalış, yarışmalara katılım, ilginç ve eğlenceli bulduğunuz her şey eşleri veya sevgilileri daha çok birbirine bağlar. Bu anlamda bunun gibi eğlenceli anılara mutlaka her ilişkide yer verilmesi gerekir. Mutlu ilişkisi olan erkeklere baktığınız zaman resimlerde de görüldüğü üzere tüm mutluluklar çeşitli eğlenceli aktivitelerden sonra kameralara yansımaktadır.

 

Yazar : ozkadin

Moda, stil, takı / aksesuar, vucüt bakımı, güzellik, saç bakımı, cinsellik, kadınlar, erkekler, ilişkiler ve kadının sözünün geçtiği her konu ozkadin ' da

Mutlaka Okumalısın

Erkekler kadınları ne kadar sever

Erkekler kadınları ne kadar sever?

Önemli bir konu olan sevgi hakkında bugün biraz konuşmuş olucaz. Erkekler kadınları sever mi yoksa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir