Perşembe , Aralık 5 2019
Anasayfa / Aşk & İlişkiler / Kadınlar / Kadınlar Ne İster ? Erkeklerden ne beklerler ?
Kadınlar Ne İster ? Erkeklerden ne beklerler ?

Kadınlar Ne İster ? Erkeklerden ne beklerler ?

Herkesin kafasını karıştıran ve çok merak edilen bir konu olan kadınlar ne ister hakkında her yer de bir şeyler yazar, herkes tarafından sorgulanır ve genelde erkeklerin kurduğu klişeleşmiş olan “kadınları hiç anlamıyorum”, “kadınları anlamak çok zor” cümleleri meşhurdur.

Kadınları anlamak aslında çok zor değildir, sadece kadınların anlamak isteyip istemediğinizden gerçekten emin olmalısınız. Kadınları anlamıyorum diyerek zaten hiç bişey anlayamazsınız. Herkesin kafasında kadınların beklentileri çok yüksek algısı vardır fakat gerçekler tam da o şekilde değildir. Herkesin merak ettiği bu konuyu bir de aşağıda yazdığı şekilde düşünün. Bakalım kadınları anlamak düşünüldüğü kadar zor mu?

Kadınlar ne ister 5 önemli madde

1- İlgisiz Bırakmayın Fakat Fazla da Sıkmayın

Eşinizden, kız arkadaşınızdan sürekli “benimle ilgilenmiyorsun”, “biraz da benimle ilgilen”, “hep başka şeylerle meşgulsün”, “biraz birlikte mi vakit geçirsek” tarzında cümleler duyuyorsanız biliniz ki eşiniz veya kız arkadaşınızla yeteri kadar ilgilenmiyorsunuz. Kadınlar iltifat edilmek ister fakat bunun dozunu ayarlayamayıp iltifat etmeyi fazla kaçırırsanız bir süre sonra sıkılır ve ettiğiniz iltifatların bir anlamı kalmaz. Kadınları bir çiçeği sever gibi sevmelisiniz, çiçeğe su vermezseniz kurur fakat çok su verirseniz çükür.

2- Sözünüzü tutun

Genel de kadınlar erkeklerden erkekler de kadınlardan şikâyet eder, Bunu nedeni ise iki tarafında karşısındaki kişiye yeterince güvenmemesinden kaynaklanır. Eğer sevgiliniz veya eşinizle herhangi bir plan yaptıysanız o plana sadık olmalısınız. Bir saat sonra ağrıyacağım bekle dediğinizde tam bir saat sonra aramalısınız. Eğer büyük istisnalar dışında sürekli olarak verdiğiniz sözleri yerine getirmiyorsanız, uzun bir süre daha kadınlar ne ister? bu kadınları anlamıyorum diye sormaya devam edersiniz.

3- Ortam İçinde Düzgün Davranın

Eğer eşiniz veya kız arkadaşınızla arkadaş ortamlarında da birlikteyseniz ya da ara ara arkadaşlarınızla görüşmeye giderken yanınızda eşiniz, kız arkadaşınız oluyorsa davranışlarınıza tamamen dikkat etmelisiniz. Çünkü bir kadın ortam içinde ona nasıl davrandığınıza çok dikkat eder, kesinlikle yapılmaması gereken bir şey arkadaşlarınızın yanında tartışmayın, eğer hoşlanmadığınız bir harekette bulunduysa bunu yalnız kaldığınızda halletmelisiniz.

Ortam içinde centilmen ve nazik olmanız çok önemlidir karşınızdaki kişiyi rencide edici davranışlarda bulunursanız bu sizin için iyi olmayabilir. Tatbikî sadece ortam içinde centilmen ve nazik olmak önemli değildir. Kadınlara kaba davranırsanız sonuçlar hiç de istediğiniz gibi olmayabilir.

4- Sabırlı olun

Bir kadın için en önemli şeylerden biri karşısındakinin sabırlı olmasıdır, bu yüzden karşısında hep sabırlı bir, erkek sabırlı bir eş ister. Eğer sabırsızsanız, her söylenene bağırıp çağırıyorsanız ve karşınızdaki kişiyi uzun süre dinlemeyi sevmiyorsanız işiniz biraz zor olabilir. Kadınlar çok konuşuyor sürekli onları mı dinleyeceğiz derseniz, O zaman kadınları anlamıyorum demeyeceksiniz. Kadınları anlamanın en temel yolu onları dinlemektir, bu da sabrınızın ne kadar olduğuna bağlıdır. Bu yüzden kadınları anlamak istiyorsanız elinizden geldiğince sabırlı olmalısınız.

5- Romantik Olun

Kadınlar romantik erkeklerden hoşlanırlar. Her kadın romantik erkeklerden hoşlanır bu yüzden elinizden geldiğince romantik olun. Romantik olmak için karşınızdaki kişiyle ilgileniyor olmanız ona zaman ayırıyor olmalısınız veya ben romantik olamıyorum diyenler için hiç kimse büyük beklentiler içerisinde değildir. Ona zaman ayırmanız, iltifat etmeniz, onu ne kadar taktir ettiğinizi belli etmeniz ona yetecektir.

Eğer kadınları anlamak için ne yapmak gerekir veya Kadınlar ne ister, gibi şeyleri merak ediyorsanız bu yazılanları dikkate almalısınız.

Yazar : Özge Çelik

Mutlaka Okumalısın

Kadınları çekici gösteren özellikler

Kadınları çekici gösteren özellikler

Biz kadınlar olarak çekici görünmeyi severiz. Dikkatlerin bizde olması oldukça ilgilimizi çeker. Konu ilişki olunca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir