Pazartesi , Aralık 9 2019
Anasayfa / Aşk & İlişkiler / Kadınlar / Kadınları çekici gösteren özellikler
Kadınları çekici gösteren özellikler

Kadınları çekici gösteren özellikler

Biz kadınlar olarak çekici görünmeyi severiz. Dikkatlerin bizde olması oldukça ilgilimizi çeker. Konu ilişki olunca bu durum tabi ki de daha fazla olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Erkeklerin ilk bakışta aşık oldum kelimelerini duymak gerçekten duymak istediğimiz kelimelerden bir tanesi diye düşünüyoruz. Kadın erkek ilişkileri üzerinde yapılan bir tür araştırmalara göre kırmızı renkte elbise giymek erkeklerin dikkatini oldukça çekmekte olduğunu bizlere söylüyor. Şimdi sizlere erkekleri etkileyebileceğiniz özellikleri bizim açımızdan sıralamak istiyoruz.

kırmızı rujlu kadınlar

Bir kadının dudakları ön planda olmalı, yani erkekler vücut kıvrımlarınızdan önce mutlaka bir yüz taraması yapmaktadır. Ruj seçiminiz kesinlikle etkili olacaktır.

Kadınlar, vücut kıvrımları elbette ki çekicilik için önemlidir. Fakat Manchester Üniversitesindeki erkekler üzerindeki yapılan araştırmaya göre erkeklerin en çok kadınların dudaklarını en çekici fiziksel özellik olduğunu belirtmiş. Angelina Jolie, Megan Fox, Rihanna, Marilyn Monroe ve Scarlett Johansson gibi dünya yıldızlarının çekiciliği düşünüldüğünde zıt bir düşünceyi iddia etmek mümkün gelmiyor açıkçası. Özellikle ruj rengi bunda çok fazla etkili oluyor. Pembe ruj seçimi ve/veya kırmızı ruj seçimi erkeklerin ilgi odaklarını direkt olarak siz yapıyor. Klasikler her zaman iyidir deyip kırmızı ruj seçimi konusunda sizlere bir fikir verebiliriz 😉

Erkekler güçlü göz teması kurulmasını gerçekten beğenir ve oldukça çekici bulmaktadırlar.

Ne alaka şimdi hoşlandığım adamın gözlerine bakmak neyi etkileyebilir ki? Diye sorabilirsiniz kendinize. Fakat “Gözler kalbin aynasıdır” kelimesini sizlere hatırlatmak istiyoruz. Gözler aşkı en güzel yansıtan kapıdır. Hoşlandığınız veya sevdiğiniz bir insana bakarken göz bebekleriniz olduğundan biraz daha büyür. Bundandır ki çoğu insan büyük göz bebeklerinden etkilenir. Aranızdaki iletişimi güçlendirir. Yani işin evelenip güvelenip geleceği nokta hoşlandığınız veya sevdiğiniz kişiyi bol bol izleyin. Gözlerinizi onun üzerinizden ayırmayın. Bu kafanızda hem güzel anılar biriktirecektir. Hem de aşkı kuvvetlendirecektir.

Gülmek bence bir kadının en güzel silahı olabilir. Yani dememiz o ki gülmeye özen gösterin ki gözler sizin üzerinizde olsun.

çekici bir kadın gülüşüEmojilerdeki gibi kahkahalar atabilir veya normal gülümsemeler yapabiliriz. Gülmek hem erkeklerde hem de kadınlarda etkili bir silahtır.. Gülümsemeyi hiçbir zaman ihmal etmemek gerekir. Gülümseyen kadınlar erkekler için daha çekici ve daha güzeldir. Yüzü ekşitmek veya sürekli bir şeylerden memnun olmadığınızı gülümsemenize yansıtmayın biraz gülün ve anın tadını çıkartın. Tabi ki gülmekten bahsederken dişlerimizin beyaz ve bakımlı olmasına da özen göstermeliyiz. Yani sarı ve bakımsız dişler iterken, beyaz ve bakımlı dişler çekiyor

Bunların dışında elbette vücut dilinizi kullanmanız artılar katacaktır. Özellikle mimikler erkekleri oldukça etkilemektedir. Konuşurken, muhabbet ederken veya vedalaşırken, her nasıl iletişim kuruyorsanız mimikler en etkili silahlardan bir tanesidir. WhatsApp ‘ tan konuşurken kullanılanın dışında farklı emojiler kullandığınızda karşınızdaki kişinin tepkilerini ölçebilirsiniz….. Farklı bir mutlu hissetti değil mi? 🙂

Yanakların kızarması da erkeklerde bir cazibe işareti oluyor diyebiliriz. Aslında vücudun karşı cinsin ilgisini çekmek için ufak yanıltmalar denebilir o yüzden allık biz kadınların en sevdiği makyaj malzemelerinden biri olmasının sebebi sanırız bundan geliyor.

Kırmızı rujdan bahsettik. Kırmızı rengin erkekler üzerindeki etkisi oldukça fazla olduğunu söylenebilir. Renk algıları çoğu insanda kırmızı rengin çekici, aşk, ilişki ve diğer birçok konuyu çağrıştırdığını tespit etmiştir.

Yazar : ozkadin

Moda, stil, takı / aksesuar, vucüt bakımı, güzellik, saç bakımı, cinsellik, kadınlar, erkekler, ilişkiler ve kadının sözünün geçtiği her konu ozkadin ' da

Mutlaka Okumalısın

Bacak Boyunu Uzun Gösteren Elbiseler

Bacak Boyunu Uzun Gösteren Elbiseler

Türk kadınlarının sahip olduğu en büyük sıkıntılardan biri kısa boy ve dolayısıyla kısa bacaklar. Bacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir