Perşembe , Aralık 5 2019
Anasayfa / Aşk & İlişkiler / Erkekler / Kadınların hoşlandığı erkekler!
Kadınların hoşlandığı erkekler

Kadınların hoşlandığı erkekler!

Şimdi kadınların hoşlandığı erkekler dediğimiz zaman hemen hemen her insanın aklında canlanacak erkek tipleri vardır. Bunlar genel bir kalıp içerisine tabi ki giremez ancak kadınların %70-80 oranında gözlerine hitap edecek ve hoşuna gidecek tipler yok desek yalan söylemiş oluruz. Bu içeriğimizde hangi erkek tiplerinin kadınlar için daha çekici olduğu konusuna değineceğiz.

Bu dönemde gizemli güce ya da bol şansa sahip olan erkeklerin olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. İstedikleri kadınların tamamını ya da büyük çoğunluğunu kazanmayı başarırlar. Peki bunu nasıl yapıyorlar? Ve tabii ki, büyük çaba sarf etmeden, aşırı kolaylıkla bunu yapıyorlar.

Diğer erkeklerin böyle bir başarının arkasında görünüm veya finansal kaynaklar gibi bazı faktörlere itibar etmeleri yüksek ihtimaldir ama bu doğru değildir. Gecenin sonunda arabalarıyla eve gelen yakışıklı erkek ya da güzel bir kadın düşündüğünüzden çok daha yaygındır. Burada arabalarıyla eve gelenden kastımız kimseye bulaşmayan sadece işinde gücünde olan erkek veya kadından bahsediyoruz. Aslında bu adamlar kurallara istisnadır. Bazıları, özellikle de sahip oldukları bazı kişilik özellikleri nedeniyle, tüm bu kolaylığı ile kadınları çekmeyi başarabilmektedir. Aşağıda kadınların karşı koyamayacağı erkek tipleri var. Eğer onlardan biriysen neden bahsettiğimi biliyorsun. Öyle değilse bildiğiniz ya da sahip olduğunuz bir arkadaşınız olması muhtemeldir. Kadınların hoşlandığı erkeklere bir göz atalım:

Motorcu erkekler

Motor kullanan erkek her zaman kadının gözünde araba kullanan erkeğe göre daha itibarlı bir seviyededir. Aslında bunun sebebinin psikolojik temelleri vardır. Motor kullanan erkek dışarıya verdiği izlenim ve sinyaller ile kadınların beyninde psikolojik bazı etkileşimleri harekete geçirirler. Bu da bir kadının beyninde “güven” duygusu yaratarak motor kullanan erkeği çekici hale getirir. Aslında tam olarak psikolojik temellere inmemize gerek bile yok. Çünkü herhangi bir erkeğin motor kullanabilmesi için buna fiziğinin uygun olması, giyimine özen göstermesi, kendine güvenmesi gibi faktörler söz konusudur. Kadının ilk görüşünde de bu durum hemen dikkat çeker. Kadın beyni erkek beyni gibi değildir. Düzgün giyinmiş motor kullanan bir erkek gördükleri zaman çeşitli psikolojik temellere dayalı olan ama sadece kadınların hissetmiş olduğu bazı duygular otomatik olarak ortaya çıkmaktadır. Bu da motor kullanan erkeği bir adım daha öne çıkarmaktadır. Tabi burada dikkat edilmesi gereken bir durum daha var. O da motorun bakımlı olması ve güzel bir görünüme sahip olması. Bu da kadınların beyninde o erkeğin sahip olduğu şeylere vermiş olduğu özeni ifade eder.

Güvenli olduğunu hissettiren erkekler

Bu tip erkekler tamamen kendine güvenir ve kamuoyunda olduğu zaman bir güç ve kontrol imajından geçer. Fakat her şeyin bir sınırı vardır: Bu güç çok fazla büyüdüğünde çekim sona erer ve adam kibirli olmaya başlar. Ayrıca bir ilişkide olduğu zaman kız arkadaşının kıskançlığı haline gelmez ve diğer erkekler tarafından tehdit edilmez. Neden karşı konulmaz? Kadınlar kendinden emin ve kendine güvenen erkeklere karşı “güven” duygusu hissederler ve güvende hisseden bir kadına rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Ama burada dikkat edilmesi gereken bir denge söz konusudur. Aşırı güven, ukalalık boyutuna ulaşmamış olması gerekiyor.

Romantik Erkekler

Bu tip erkekler peri masal prenslerinden esinlenmiş gibi görünürler: çiçekler, çikolatalar, mum ışığında akşam yemekleri ve eski moda bir beyefendi. Gözlere bakan ve görünüşte farklı bir parlaklığa sahip olurlar. Ancak hiçbir zaman romantizm ile ihtiyaçlarınızı karıştırmayın. Romantizm, kadının mega arkadaşı olmasına rağmen kendini nasıl değerlendireceğini bilir ve kadının ona kötü davrandığını kabul etmez. Neden karşı konulmaz? Kadınlar takdir edilmeyi severler ve romantik adam bunu gerçekleştirir. Kadınların hep hayalini kurduğu çocuk hikayelerinin prensi aslında bu adamlardır.

Sanat yeteneği olan erkekler

Müzisyenler, ressamlar ve hatta sokak sanatçıları genellikle çok spontane, şu an yaşamakta ve diğer erkeklerin vermediği küçük detaylara önem vermektedir. Buna ek olarak, genellikle çok yaratıcıdırlar ve kadınları onlar için yapılmış olan şarkılar ve resimlerle kazanabilirler. (başka erkeklerin yapmadığı bir şey) Neden karşı konulmaz? Her kadın eşsiz ve özel hissetmeyi sever ve bunu ilham verici bir ilham kaynağı olarak kullanmanın daha iyi bir yolu yoktur. Direnemezler!

Yazar : ozkadin

Moda, stil, takı / aksesuar, vucüt bakımı, güzellik, saç bakımı, cinsellik, kadınlar, erkekler, ilişkiler ve kadının sözünün geçtiği her konu ozkadin ' da

Mutlaka Okumalısın

Erkekler kadınları ne kadar sever

Erkekler kadınları ne kadar sever?

Önemli bir konu olan sevgi hakkında bugün biraz konuşmuş olucaz. Erkekler kadınları sever mi yoksa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir