Perşembe , Aralık 5 2019
Anasayfa / Güzellik / Saç Bakımı / Mor Şampuan Nedir? Mor Şampuan Nasıl Kullanılır?
Mor Şampuan Nedir Mor Şampuan Nasıl Kullanılır

Mor Şampuan Nedir? Mor Şampuan Nasıl Kullanılır?

Mor Şampuan

Açık renklerde saçları olanların çok fazla kullandığı Mor Şampuan kullanan kişiler tarafından çok fazla beğeniliyor. Açık renkli saçları olanlar için en sevilen bakım şampuanı saçın renginde bulunan çiğ görüntüyü atarak yerine daha canlı ve küllü bir görüntü bırakıyor. Saçlarınızda açık renklerde boya mevcutsa ve turunculaşma varsa bu yansımaları mor şampuan ile kapatmanız mümkün olabiliyor.

Mor Şampuan Nedir?

Pek çok kişinin severek kullandığı ve memnun olduğu mor şampuan nedir? Aslında kullanılan bu şampuan diğer şampuanlardan farklı olarak saçlarda istenmeyen kötü yansımaları ortadan kaldıran ve saça doğal bir görünüm kazandıran şampuan olarak adlandırılmaktadır. Mor bir renge sahip olan şampuan özellikle açık renkli saçlarda mucizeler yaratıyor. Sarı ve çiğ saçın rengini alarak küllü ve daha doğal bir yansıma bırakıyor. Saçınızı sarıya boyadıysanız ve istediğiniz gibi olmadıysa bu şampuan sayesinde daha doğal bir görüntü yakalayabilirsiniz. Birbirine zıt olan bu iki rengin karışımı saçınızdaki yansımaları yok etmek için çok ideal. İçerisinde bulunan pigmentler saçta bulunan turunculaşmaları ortadan kaldırıyor.

Mor Şampuan Nasıl Kullanılır?

Saça etkisi çok güzel olan ve seveceğiniz mor şampuan nasıl kullanılır merak ediyorsanız, mor şampuan kullanımı diğer günlük kullandığınız şampuanlardan pek bir farkı yok. Diğer şampuanlar gibi ıslak saçınızı uyguluyorsunuz. Saçlarınız da mor bir renk oluşuyor. Bunun nedeni ise şampuanın renginin mor olması, tabi yıkadığınız zaman mor renk kaybolarak tekrar saçınızın rengi ortaya çıkıyor.

Saç renginize uygun olan mor şampuanı kullanarak saç diplerinize masaj yapın ve şampuanı köpürtün, ardından bol su ile durulayarak şampuanı saçınızdan arındırın. Mor şampuanı haftada en fazla 2 kere kullanmanız gerekiyor. Bu sayede güzel bir etki yakalayabilirsiniz. Fazla kullanılması halinde ise saçınız daha koyu bir tona ulaşabilir. Bu nedenle haftada 2 kereden fazla kullanmamanız gerekiyor. Kullanmaya başladıktan hemen sonra etkisini göreceğiniz şampuan ile saçlarınızdaki renk kalıcı hale gelir ve yıkama ile bu etki gitmez.

mor şampuan gratis fiyat

Mor Şampuan Fiyat Gratis

Piyasada kullanabileceğiniz pek çok marka mor şampuan üretimi yapmaktadır. Her marka kendi markası altında saç renginize uygun olarak şampuan sunmaktadır. Saçınızın rengine göre, kuaförünüze danışarak bu şampuana sahip olabilirsiniz. Mor şampuan fiyat gratis sağladığı kampanyalar sayesinde oldukça uygun fiyat seçeneklerine sahip. Birçok farklı markayı Gratis de bulabilirsiniz.

Günlük olarak kullandığınız şampuanlar ile hemen hemen aynı fiyata sahip. Her birinin fiyatları farklı olup, oldukça uygun fiyat seçenekleri ile satılmaktadır. Haftada 2 kere kullanılan bu şampuan çok uzun süre kullanılmaktadır. Şampuanın yanı sıra alacağınız devam ürünleri ile birlikte saçlarınıza gerekli olan bakımı yaparak daha canlı ve güzel görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

Mor Şampuan Koyu Saça Uygulanır mı?

Mor şampuan adını duyanların aklındaki sorulardan biri mor şampuan koyu saça uygulanır mı sorusu oluyor. Mor şampuan denildiğinde sadece açık renkli saçların kullanabileceği gibi yanlış bir yargı bulunuyor. Bu şampuanı Koyu renge sahip kişilerde rahatlıkla kullanabiliyor. Saçınızda boya varsa ve doğal durmuyor, yansımalar bulunuyorsa bu şampuanı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin saçınız kahverengi ise ve kızıl yansımalar bulunuyorsa bu şampuanı kullanarak daha küllü renklere sahip olabilirsiniz. Saç renginiz kullanmaya devam ettikçe daha küllü ve doğal bir renk alacaktır. Böylelikle tekrardan saçlarınızı boyatmanıza gerek kalmayacak ve saçınızın rengi zamanla oturacaktır. Saçlarınız koyu olsa da güvenle saçınıza mor şampuan uygulayabilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yazar : ozkadin

Moda, stil, takı / aksesuar, vucüt bakımı, güzellik, saç bakımı, cinsellik, kadınlar, erkekler, ilişkiler ve kadının sözünün geçtiği her konu ozkadin ' da

Mutlaka Okumalısın

Hızlı Saç Uzatma Teknikleri Nelerdir ?

Hızlı Saç Uzatma Teknikleri Nelerdir ?

Saç Uzatma Teknikleri Nedir ? Saç uzatma oldukça önemli konulardan biridir. Kısa saçlarınızdan sıkıldıysanız ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir