Perşembe , Aralık 5 2019
Anasayfa / Aşk & İlişkiler / Aşk / Ruh Eşinizi Buldunuz Mu? Doğru kişiyle mi birliktesiniz?
Ruh Eşinizi Buldunuz Mu Doğru kişiyle mi birliktesiniz

Ruh Eşinizi Buldunuz Mu? Doğru kişiyle mi birliktesiniz?

Erkek veya kadın cinsiyet fark etmeksizin herkes ruh eşini arar. Kimisi sakin bir hayat yaşarken, kimisi daha deli dolu bir hayat için ruh eşlerini bulmak isterler. Tüm herkes hayatında kendisi veya çevresinden “o benim ruh eşim”, “ruh eşim nerde acaba” gibi cümleleri sormuştur. Hepimiz aslında hayatımıza alacağımız insanın bizi anlamasını, bizi sevmesini veya düşüncelerimizin aynı olmasını isteriz. Yani kısacası hepimiz ruh eşimizi ararız.

Merak etmeyin sizler için derlediğimiz bu yazıda ruh eşinizi bulduğunuza dair kuvvetli işaretler şunlar;

Kendinizi onunlayken rahat ve huzurlu hissedersiniz

  • Kendinizi onunlayken rahat ve huzurlu hissedersiniz

Ruh eşiniz sizin için bir huzur kaynağıdır. Kendinizi onun ruh eşinizin yanında huzurlu hissedersiniz. Çoğu ilişkide bireyler kendiyle ilgili kusurlarını, yanlışlarını, düşüncelerini ya da diğer hareketlerini gizlemeye çalışır. Eşinden bazı şeyleri saklar. Bunlar bir ilişkide ilk başta sorun olarak görülmese de zamanla kendi benliğinizden çıkıp farklı bir kişiliğe bürünmüş olacaksınız. Ruh eşim dediğiniz insanı bulduğunuzda kendinizi oldukça rahat hissedersiniz. Düşüncelerinizi onunla rahatça paylaşırsınız. Kusurlarınızı saklamak yerine ruh eşinizden bunu anlamasını beklemez bunu anlayacağını zaten hissedersiniz. Ruh eşinizi bulduğunuzda bu şekilde davranmanızın sebebi ruh eşiniz sizi olduğu gibi sever ve sizi oldukça iyi anlayan insan olduğunu çok net bir şekilde bilir, hissedersiniz.

ruh eşinizin var oluşu size kalbinizin daha derinlerinde “Doğru insan” olduğu hissiyatı verir

  • Ruh eşinizin var oluşu size kalbinizin daha derinlerinde “Doğru insan” olduğu hissiyatı verir

İnsan gerçekten özel bir varlıktır. Gerçekten kendini dinleyip hissetmek istediği şeyleri düşünüp ona odaklandığında bunun kendisine bir his verdiğini hormonlarını harekete geçirdiğini veya harekete geçirmediğini hisseder. Yani insan ruh eşini bulduğunu düşündüğünde oturup gerçekten kendini dinlemesi ve onu ne kadar hissedebiliyor, hissedebiliyor ise gerçekten bu hissiyat ona neler katıyor bunları düşünmeli. Derinlerde bir yerlerde ruh eşininiz eksik bir parçası mevcut, doğru kişi olan ruh eşiniz geldiğinde bu eksik parçanın dolduğunu hissetmelisiniz.

İlişkinizde veya kendinizde güven sorunu ortadan kalkar

  • İlişkinizde veya kendinizde güven sorunu ortadan kalkar

Birçok çift eşine güvenmemekte. Bu toplumumuzda oldukça fazla görülen sorunlardan birisidir. Evet bu dediklerimize hiç katılmayan kesim de olacaktır. Eşinin onu kıskanması veya kısıtlaması bazı insanların hoşuna gidebilir. Fakat genele baktığımızda çoğu ilişkide çiftler birbirlerine güvenmemektedir. Aşk duygusu kaybetme ve sonu gelmeyen heyecanları beraberinde getirir. Fakat ilginçtir ki ruh eşinizi bulduğunuzda istemsizce ona güvenirsiniz. Ondan güveninizi kazanmasını beklemeden siz ruh eşinize güvenmiş olursunuz. Bu gerçek bir ilişkiyi ve mutlu bir beraberliği yanında getirir.

Beyniniz sanki aynı anda aynı şeyleri üretmiş gibi aynı şeyi hissedersiniz

  • Beyniniz sanki aynı anda aynı şeyleri üretmiş gibi aynı şeyi hissedersiniz

Eşiniz sizden çok farklı olabilir veya aynıda olabilir. Fakat ruh eşiniz ile aynı şeyleri düşünmeniz belirtilerden birisidir. Fakat tüm konulara rağmen saygı duyduklarınız, sevdikleriniz veya tahammül edemedikleriniz aynıdır. Üzüldüğünüz konular anılarınızı hatırlarsanız aynıdır veya vicdanınızı rahatsız eden, oraya dokunan hissiyat ikinizde de aynı cümleleri ortaya çıkartır. Bir kahvaltı sırasında gizlice fotoğraf çekerken oda o anda gizlice fotoğraf çekiyor olabilir. Çünkü aynı şeyi hissetmek ve aynı şeyleri düşünmek gerçekten de ruh eşinizi bulduğunuzun en güçlü maddelerinden birisidir.

Ruh eşiniz ile aranızdaki fiziksel güce karşı koyamazsınız

  • Ruh eşiniz ile aranızdaki fiziksel güce karşı koyamazsınız

Kadınlar veya erkekler hiç şüphesiz aralarındaki fiziksel teması düşünürler. Bunu okuduğunuzda aklınıza sadece cinsellik gelmesin. Bir kadın veya bir erkek eşinin elini tuttuğunda mutlu hisseder. Sanki tüm dünyalar onunmuşçasına sevinir ve ona ait olduğunu hisseder. Kalbiniz gerçekten sözde değil fiziksel olarak hızlı çarpmaya başlar. Çünkü ruh eşinizin teni sizi gerçekten heyecanlandıracaktır. Daha önce gerçekten hissetmediğiniz şeyleri hissedebileceğinizi bile söyleyebiliriz. Bu ilk dokunuşlarda geçerli olmayacaktır. Ömrünüz boyunca gerçekten ona dokunduğunuz her saniye mutlu, huzurlu ve heyecanlı hissedeceksiniz.

Birbirinizden gizliniz, saklınız olmaz ve gerçekten her şeyi paylaştığınız insan ruh eşinizdir

  • Birbirinizden gizliniz, saklınız olmaz ve gerçekten her şeyi paylaştığınız insan ruh eşinizdir

İnsanlar yeri geldiğinde bazı konuları anne ve babalarından bile saklarlar. Bazı konuları onlara belli etmek istemezler. En yakın arkadaşım dediğiniz insanlara bile yeri geldiğinde bazı konuları anlatmayız. Ruh eşimiz bizi en iyi anlayan kişidir. Onun fikirleri bize oldukça önemli gelir. Bir konu olduğunda veya bir olay gerçekleştiğinde bunu ruh eşinize anlatırsınız. Bunu istemsiz olarak bile yapabilirsiniz. Çünkü az önce de bahsettiğimiz gibi sizi en iyi anlayan kişi ruh eşinizdir. “Doğru insan” kavramı burada da devreye girmektedir.

Yazar : ozkadin

Moda, stil, takı / aksesuar, vucüt bakımı, güzellik, saç bakımı, cinsellik, kadınlar, erkekler, ilişkiler ve kadının sözünün geçtiği her konu ozkadin ' da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir